Bli utställare!

Kontakta oss

Trädgårdsmässa

Adress
Compass Fairs Sweden AB
Hedenstorpsvägen 5
555 93 Jönköping


info@tradgardsmassa.se
036-19 96 90

Kontaktformulär

Har du några frågor?
Kontakta oss, vi svarar så fort vi kan.



Försäljningsavdelning

Madeleine Ehrlin

Madeleine Ehrlin

Projektledare

Vänersborg, Halmstad, Strömstad

036-19 96 94 076-119 17 94 madeleine17@bomassa.se
Carl-Johan Bengtsson

Carl-Johan Bengtsson

Projektledare

Helsingborg, Norrköping, Västerås, Karlskrona

036-19 96 97 076-119 17 97 cjb96@bomassa.se
Rasmus Eklund

Rasmus Eklund

Projektledare

Vetlanda, Lidköping, Eskilstuna, Mariestad

076-119 14 14 rasmus3@bomassa.se
Mattias Kristensson

Mattias Kristensson

Projektledare

Sandviken, Gävle, Borås

036-19 96 93 076-119 17 93 mattias58@compassfairs.se
Dennis Roskvist

Dennis Roskvist

Projektledare

Växjö

076-119 17 90 catarina71@bomassa.se
Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Projektsäljare

036-19 08 89 076-119 17 99 anna62@bomassa.se
Josefin Nilsson

Josefin Nilsson

Mässvärdinna

070-861 74 65 josefin10@bomassa.se

Administration

Teknisk avdelning

Anders Hamre Paulsen

Anders Hamre Paulsen

Teknisk Chef

036-19 96 95 076-119 17 95 anders90@bomassa.se
Sandra Hessel

Sandra Hessel

Teknisk Koordinator

036-19 96 99 076-119 10 17 sandra33@bomassa.se
Jonas Woldeyohanes

Jonas Woldeyohanes

Produktionsledare

070-861 75 59 jw31@bomassa.se

Följ oss

  • Facebook
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här.